Polityka prywatności

Polityka prywatności


Zbieranie danych

Serwis Codisity wymaga jedynie podania adresu e-mail, który jest niezbędnym w procesie rejestracji. Serwis używa zewnętrznych narzędzi, które automatycznie zbierają anonimowe dane, takie jak np. kraj z którego nastąpiło połączenie z serwisem, używany system operacyjny, czas trwania wizyty itp. Z uwagi na integrację serwisu Codisity z systemami Google i Facebook, dane o wizycie użytkownika mogą być również automatycznie zbierane przez te firmy.


Wykorzystywanie danych

Dane użytkowników są wykorzystywane do celów statystycznych (np. analiza ilości odwiedzin), komunikacyjnych (np. przesyłanie e-maili z lekcjami kursów) oraz marketingowych (np. wyświetlanie reklam w serwisie Facebook).


Aktualizacja i usuwanie danych

Dane można w dowolnym momencie zaktualizować lub całkowicie usunąć. W tym celu wystarczy napisać na adres [email protected].


Ochrona danych

Wszystkie dane są chronione przed nieuprawnionym dostępem za pomocą mechanizmów autoryzacyjnych. Dane przesyłane za pośrednictwem strony internetowej są chronione szyfrowanym połączeniem.


Nieautoryzowany dostęp

Jeśli dojdzie do naruszenia wrażliwych danych, serwis zobowiązuje się powiadomić użytkowników poprzez wiadomość e-mail. Ponadto w ciągu 72 godzin od wykrycia naruszenia zostanie poinformowany o tym naruszeniu odpowiedni departament nadzoru.


Kontakt z administratorem

Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z administratorem: Adrian Bienias ul. Piekoszowska 53/16 25-735 Kielce Polska [email protected]