Polityka prywatności


Zbieranie danych

Codisity korzysta z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i komunikacyjnych. Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, zbierane są anonimowe dane, takie jak Twój kraj, system operacyjny, czas trwania Twojej wizyty itp. Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem Google lub Facebooka, dane o Twojej wizycie mogą być również zbierane przez te firmy. Niezależnie od tego, aby zarejestrować się w Codisity musisz podać swój adres e-mail.


Wykorzystywanie danych

Twoje dane są wykorzystywane do celów statystycznych, marketingowych i komunikacyjnych. Nie udostępniam Twoich danych żadnym podmiotom trzecim, z wyjątkiem danych, które wykorzystuję w zewnętrznych usługach na potrzeby tej witryny, takich jak Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads, HotJar, Disqus, Vimeo, PayPal i tym podobnych. Używam ich wszystkich do świadczenia i ulepszania usług tej witryny. Dodatkowo, jeśli wyrazisz na to zgodę, mogę od czasu do czasu wysyłać Ci powiadomienia typu "push" w Twojej przeglądarce. Po rejestracji ta strona użyje Twojego adresu e-mail jako loginu w Codisity, a także jako kanał do komunikacji z Tobą. Mogę wysłać Ci na Twój adres e-mail m.in. raporty o Twojej aktywności, a także niektóre oferty naszych kursów wideo związanych z Twoimi zainteresowaniami. Możesz zrezygnować z tych e-maili w dowolnym momencie. Nie sprzedaję Twoich danych i szanuję Twoją prywatność.


Zmiana i usuwanie danych

Możesz zmienić podane przez siebie dane lub całkowicie je usunąć, po prostu wysyłając prośbę pod adres [email protected].


Ochrona danych

Wszystkie Twoje dane są chronione przed nieuprawnionym dostępem za pomocą mechanizmów autoryzacyjnych. Dane przesyłane do nas za pośrednictwem strony internetowej są chronione szyfrowanym połączeniem TLS.


Nieautoryzowany dostęp

Jeśli dojdzie do naruszenia wrażliwych danych, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony e-mailem. Ponadto w ciągu 72 godzin od wykrycia naruszenia zostanie poinformowany o tym naruszeniu odpowiedni departament nadzoru.


Kontakt z administratorem

Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z administratorem: Adrian Bienias ul. Piekoszowska 53/16 25-735 Kielce Polska [email protected]