Regulamin

Regulamin


Wstęp

Właścicielem Codisity jest: Adrian Bienias ul. Piekoszowska 53/16 25-735 Kielce, Polska email: [email protected] działający w ramach fundacji: Fundacja Firma Dla Każdego Lwowska 5/15 00-660 Warszawa, Poland VAT ID: PL5252625624 KRS: 0000569410


Zakres usług

Codisity to aplikacja internetowa, która zapewnia dostęp do materiałów edukacyjnych.


Wymagania sprzętowe

Aby korzystać z serwisu Codisity potrzebne jest połączenie internetowe i aktualna wersja jednej z wspieranych przeglądarek internetowych. Wspierane są przeglądarki Brave, Chrome, Firefox, Edge i Safari. Niezbędna jest również włączona obsługa ciastek i mechanizm local storage aby w pełni korzystać z serwisu, tj. zalogować się uzyskując tym samym dostęp do materiałów edukacyjnych. Aby oglądać lekcje video, niezbędne jest aktywne połączenie internetowe.


Proces rejestracji

Korzystanie z materiałów dostępnych dla zarejestrowanych użytkowników wymaga ukończenia procesu aktywacji konta. Użytkownik musi podać swój adres e-mail i potwierdzić własność tego adresu e-mail. W tym celu e-mail aktywacyjny zostanie wysłany wraz z przyciskiem/linkiem aktywacyjnym. Użytkownik musi go kliknąć. Następnie użytkownik proszony jest o przeczytanie i zgodzenie się z postanowieniami Regulaminu, Polityki Prywatności i Polityki Ciastek. Gdy użytkownik aktywuje konto, może się następnie zalogować i uzyskać dostęp do materiałów szkoleniowych.


Bezpłatny dostęp

Aby uzyskać dostęp do darmowych materiałów edukacyjnych w serwisie Codisity, użytkownik musi być zalogowany. Logowanie dostępne jest dla zarejestrowanych użytkowników, którzy pomyślnie ukończyli proces rejestracji.


Płatny dostęp

Część materiałów i usług świadczonych przez Codisity może być odpłatna. Serwis nigdy nie wymaga płatności 'z dołu' tj. dopiero po skorzystaniu z usług. Płatności zawsze są 'z góry' tj. przed skorzystaniem z usług. Dokonanie płatności nigdy nie jest obowiązkowe. Serwis nigdy nie stwarza wobec użytkowników sytuacji prowadzących do powstania zaległych płatności. W skrócie - jeśli coś jest płatne, wymaga wyraźnej zapłaty przed skorzystaniem. Jeśli coś jest darmowe, można korzystać bez obaw, że powstanie obowiązek zapłaty.


Zażalenia

Ten serwis i usługi w nim świadczone są dla Ciebie. Jeśli coś jest nie tak jakbyś sobie tego życzył, po prostu napisz maila na [email protected]