Regulamin

Właścicielem serwisu jest:

Adrian Bienias
ul. Piekoszowska 53/16
25-735 Kielce, Polska
[email protected]

Prowadzący działalność w ramach fundacji:

Fundacja Firma Dla Każdego
Lwowska 5/15
00-660 Warszawa, Poland
VAT ID: PL5252625624
KRS: 0000569410
REGON: 362170026

Świadczone usługi

Serwis świadczy usługi elektroniczne w postaci dostępu do materiałów szkoleniowych. Dostęp przydzielany jest na podstawie automatycznie tworzonego konta powiązanego z adresem e-mail podanym podczas inicjalizacji darmowego dostępu lub po dokonaniu płatności.

Wymagania sprzętowe

Aby korzystać z serwisu potrzebne jest aktywne połączenie internetowe i aktualna wersja przeglądarki internetowej: Brave, Vivaldi, Chromium, Chrome, Firefox, Edge lub Safari.

Niezbędna jest również włączona obsługa ciastek i mechanizmu local storage, aby się zalogować i korzystać z materiałów edukacyjnych.

Płatności

Dostęp do części materiałów szkoleniowych można otrzymać dopiero przy aktywnej płatności subskrypcyjnej. Oznacza to automatyczne pobieranie płatności w wybranym interwale czasowym (np. co miesiąc, co rok).

W przypadku chęci rezygnacji z usługi należy zalogować się adresem email podanym podczas płatności w panelu zarządzania subskrypcjami i wyłączyć subskrypcję.

Płatności subskrypcyjne nie wiążą się z żadnymi zobowiązaniami. Można je aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie.

Płatności obsługiwane są przez zewnętrznego operatora Stripe. Dane kart płatniczych nie są przechowywane przez serwis Codisity.

Reklamacje

Staram się zapewnić maksymalną jakość oferowanych usług. Jeśli jednak coś jest nie tak, po prostu zgłoś reklamację na [email protected].

Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie (zazwyczaj do 24h) mając na uwadze dobro klienta i jak najszybszą eliminację zaistniałych wad (np. braku dostępu do materiałów szkoleniowych po dokonaniu płatności).